ACCESS BARS

ACCESS BARS® (BARSy) je unikátní metoda uvolňování energetických bariér a rozšiřování vědomí

Mění naše osobní paradigma, naše sebe-uvědomění, vnímání světa, života a uplatnění v něm. Po aplikaci postupně dochází k přeprogramování našich vzorců myšlení, chování i celkového bytí směrem k harmonii a rovnováze.

Od malička nám naši rodiče (prarodiče, učitelé, vychovatelé, trenéři…) říkají, co máme a co nemáme dělat, co se smí, nesmí, jak se chovat, jak se máme cítit, případně necítit, co si máme myslet, co je správné a špatné. Pokud jejich pohledy a názory přijmeme za své, vystavíme kolem svého vnímání zeď, přes kterou nevidíme další možnosti, které se nám v životě nabízejí. Tak svůj život žijeme v koridorech možností, které jsou velmi limitované a nikdy nepoznáme, jak bychom vlastně MOHLI žít, kdybychom tato omezení neměli.

BARSy nás těchto omezení jednoduše zbavují, snižují vystavěné energetické bariéry. Během procesu se uvolňují přejaté názory a programy a otevírá se prostor pro náš vlastní autentický život plný nových možností.

Platí, že můj úhel pohledu tvoří mou realitu. Pokud chci cokoli změnit, je třeba změnit i úhel pohledu, názor, přesvědčení, to, co mě drží v zajetí stále stejných vzorců chování. To přesně BARsy umožňují.


„YOU ARE NOT ALONE“ GLOBAL CAMPAIGN – GLOBÁLNÍ KAMPAŇ „NEJSI SÁM“

Přidávám se k celosvětové kampani Access Consciousness v měsíci září pro prevenci sebevražd, depresí, úzkostných stavů, beznaděje…

Kdy a kde: v neděli 11.9. 16:30 – 19:30 hod, Brno – Nový Lískovec

Za dobrovolný příspěvek můžete vyzkoušet, ochutnat „barsy“ – tuto jemnou dotykovou metodu na uvolňování toho, co nás svazuje, tíží a nedovoluje prožívat život v lehkosti a radosti.

 • Co když na sobě nemusíte nic měnit, abyste našli radost, kterou hledáte?
 • Co kdyby… to nemuselo být tak těžké?
 • Co je na vás správného?
 • Jste ochotni věřit, že jste darem, který svět potřebuje, přesně takoví, jací jste?

Organizuji společně se Šárkou Kopečkovou, www.studiomagnolie.cz

Je nutné se přihlásit předem. https://fb.me/e/2cenwfFtu


JAK SE BARSy PROVÁDÍ?

Access Bars je jemná dotyková technika na 32 energetických (bars) bodech na hlavě.

Díky doteku na těchto konkrétních místech se uvolňuje elektromagnetický náboj všech myšlenek, emocí, představ, postojů, rozhodnutí a domněnek, které nás limitují v různých oblastech života, např: vztahy, peníze, komunikace, kontrola, naděje a sny….

Lehnete si na lehátko a v relaxovaném stavu přijímáte laskavý dotyk. Mozkové vlny se zpomalí, tělo během procesu uvolňuje emoce, omezení a bloky, zastaralé vzorce chování a myšlení, otevírá se vědomí…. Je to jako když z harddisku počítače vymažete soubory, které jsou zastaralé, brzdí systém a už nejsou potřebné.  

Po terapii se cítíte uvolněně, spokojeně a bezstarostně. Často se cítíte lehčí a vaše mysl je klidnější, protože proces umožnil proudění energie a snadné rozpouštění omezení, která vás dříve svazovala. BARSy vedou ke vnímání života jiným způsobem, zlepšení vztahu ke svému tělu, k ostatním lidem, k penězům, ke zdravému sebevědomí, ke spokojenému životu….

BARSy mění pravděpodobnosti budoucích možností.


Když se spustí BARSy:

Mozkové vlny se zpomalí a umožní vzorcům chování, systémům přesvědčení a úhlům pohledů, které nám běží hlavou od dětství nebo z minulých životů, aby byly přístupné.

Gary Douglasspoluzakladatel Access Consciousness


CO APLIKACE BARSů PŘINÁŠÍ?

 • Přináší více vědomí do našeho života. Lehkost a radost. Nadhled. Harmonii a pocit štěstí.
 • Postupně dochází ke zrušení našich omezení a programů, které si podvědomě ve svém životě neseme a vytváříme, a které nám brání žít šťastný život.
 • Odchází vše, co už je připraveno, aby z našeho života odešlo. Vše, co už nám neslouží a není v souladu s námi samými.
 • Celkový stav naší bytosti se zharmonizuje směrem k prožívání života v radosti a s lehkostí.
 • Jednoduše, jemně, do hloubky a trvale uvolňuje omezující a nefunkční přesvědčení, proměňuje mentální vzorce a programy. Odstraněním bloků z energetického systému člověka se mění jeho osobní vnímání reality.

JSOU BARSy VHODNÉ PRO KAŽDÉHO?

Ano, tato metoda je vhodná pro každého. Děti, dospělí, staří lidé, těhotné ženy… všichni, kdo se cítíte přitahováni, jste vítáni. BARSy nemají žádná omezení, mohou se provádět jak často si přejete.


 • Za co mohu TEĎ pocítit vděčnost?
 • Co je na mně správného?
 • Jakým přínosem já dnes pro sebe mohu být?
 • Jakým přínosem já dnes mohu pro ostatní být?
 • Jakým přínosem mohou ostatní dnes být pro mne?
 • Co je zapotřebí k tomu, abych DNES byla šťastnější, než jsem byl/a včera?
 • Co dalšího, jiného je tady možné? Co jiného si mohu ODTEĎ vybrat?

Vyzkoušejte terapii ACCESS BARS® osobně. Těším se na setkání s Vámi. Nebo Vás metoda zaujala natolik, že se ji chcete sami naučit? Přijďte na KURZ.


„Kým mohu být, co mohu udělat, mít, vytvořit nebo generovat, aby byl můj život a svět lepším místem?“ Zakladatelem Access Consciousness je Gary Douglas, postupně se tato metoda šíří do celého světa pomocí facilitátorů Access. http://www.accessconsciousness.com