BOHATSTVÍ

DRAHÉ KOVY, DRAHÉ KAMENY, ŠPERKY, INVESTIČNÍ MINCE

Uvědomujete si, že peníze v čase ztrácejí hodnotu a rádi byste část svých úspor drželi v jiné formě?

Ideální způsob, jak uchovat hodnotu peněz do budoucna, je investovat je do různorodého portfolia produktů. Hodnota drahých kovů i dalších komodit z dlouhodobého hlediska neustále roste.

Láká vás investování do drahých kovů, šperků, investičních mincí?

S ATT Investments se můžete zapojit buď jako klient (pořizovat produkty pouze pro sebe) nebo se můžete stát obchodním partnerem a šířit produkty k dalším lidem, přidat tak další zdroj příjmu do svého života.


POSTUPNÝ NÁKUP KOVŮ – PNK – postupné spoření do předem stanovené cílové hodnoty

Nákup formou postupného spoření menší částky měsíčně je vhodný skutečně pro každého. Nemusíte mít spoustu peněz, abyste si zlatý slitek mohli dopřát.

Program „PNK“ znamená postupný nákup zlatých, stříbrných nebo platinových slitků, při němž si zvolíte velikost slitku a cílovou částku, kterou chcete v určitém časovém horizontu investovat. Průběžně posíláte měsíčně vámi zvolenou částku a po uhrazení (dospoření) hodnoty konkrétního slitku si ho fyzicky přebíráte a máte ho u sebe. Princip této služby je identický se službami jako je penzijní spoření, stavební spoření, avšak zásadní rozdíl spočívá v tom, že ukládáte peníze do drahých kovů, které fyzicky přebíráte a vlastníte. A navíc, cena těchto kovů dlouhodobě roste.

Nákupem slitků zvyšujete hodnotu majetku, tvoříte finanční bohatství do budoucna pro vás nebo vaše děti či vnoučata.

Minimální částka je 500 Kč měsíčně. Pokud chcete poslat měsíčně jinou částku než původně stanovenou, je to možné. Žádné sankce při předčasném splacení nebo ukončení smlouvy. Vsaďte na dokonalou jistotu v podobě postupného nákupu a mějte část svých peněz v bezpečné formě.


PŘÍMÝ NÁKUP KOVŮ

Nákup zlatých/stříbrných/platinových slitků je léty ověřený způsob, jak účinně ochránit peníze před rostoucí inflací. Vyberete slitek, sepíšeme smlouvu, zaplatíte peníze a následně je slitek dodán. Máte ho fyzicky u sebe.

Investice do zlata/stříbra je dostupná i pro začínající investory díky možnosti zakoupit slitky menších gramáží (aktuální cena cca 2 000 Kč / 1g Au / 50g Ag).

Slitky nakupujete dle ceníku platného pro daný den. Cena se v průběhu dne nemění.


ŠPERKY

Luxusní zlaté šperky, osazené brilianty či jinými drahými kameny (safír, rubín, smaragd, tanzanit). Objevte krásné náušnice, náramky, přívěsky, náhrdelníky a prsteny. Krása, kvalita a nadčasovost jsou pro tyto šperky typické.


ATT Investments je ryze česká společnost, má kamenné pobočky po celé České republice i na Slovensku. Produkty prodává pomocí obchodních zástupců, kterým jsou k dispozici školení na různorodá témata, vzdělávání v oblasti finančních trhů, investic nebo komodit.

Pokud byste si nějaké produkty chtěli pořídit nebo se chtěli stát součástí společnosti, dejte mi o sobě vědět.