CENÍK

Všechny individuální procedury jsou velmi pečující, uvolňující, zároveň transformační. Během procesu se nemusí nic sdělovat, stačí relaxovat a vnímat láskyplný dotyk a přijímat ho. Proces je funkční i beze slov. Kdo potřebuje povídat a vyjádřit svoje pocity, obavy, starosti či cokoli jiného, ráda vyposlechnu a případně poskytnu svůj náhled. Při Access technikách můžeme využít další Access nástroje, např. OTÁZKY nebo ACCESS ČISTÍCÍ PROHLÁŠENÍ.

Někomu stačí jedno setkání, obvykle je ale přínosnější, když se setkáme vícekrát, neboť se uvolňují postupně různé vrstvy a hloubky, je smysluplné si dopřát proces vícekrát za sebou.


METAMORFNÍ TECHNIKA (MT)

MT LUXUS / 2 hod / 1 400 Kč

  • MT LUXUS zahrnuje relaxační uvolňující koupel chodidel, masážní ošetření reflexních plošek na chodidlech, metamorfní techniku

MT STANDARD / 1hod 30 minut / 1000 Kč

  • MT STANDARD zahrnuje relaxační uvolňující koupel chodidel, metamorfní techniku

ACCESS CONSCIOUSNESS

ACCESS BARS / 1 hod 30 min / 1000 Kč

ACCESS TĚLESNÝ PROCES / 1 hod 45 min / 1350 Kč

ACCESS ENERGETICKÝ FACELIFT / 1 hod 45 min / 1 350 Kč


Při terapiích používám harmonizační hudbu a vědomě vyráběné aromaterapeutické produkty od italského výrobce přírodní kosmetiky Erboristeria Magentina – linii „Andělé – Víly – Elfi – Esejci“.

Každá řada je vyvinuta tak, aby harmonizovala konkrétní energetické centrum v těle, a to zejména díky funkčnímu působení esenciálních olejů a díky vědomému způsobu výroby. Produkty ovlivňují nejen tělo fyzické, ale také těla jemnohmotná (energetické pole kolem člověka), podporují tak kompletní harmonii a blahobyt.

Výhradním dovozcem do ČR je Asociace INSPIRALA: www.inspiralashop.cz