MT – CENÍK

Všechny procedury jsou velmi pečující, relaxační a uvolňující. U masáže se nemusí nic sdělovat, stačí relaxovat a vnímat láskyplný dotyk a přijímat ho. Proces je funkční i beze slov. Kdo potřebuje povídat a vyjádřit svoje pocity, obavy, starosti či cokoli jiného, ráda vyposlechnu a případně poskytnu svůj náhled.


  • MT včetně relaxačního ošetření chodidel s prvky reflexní masáže 1h 45 minut, cena 900 Kč (relaxační koupel chodidel, ošetření reflexních plošek chodidla, metamorfní technika)
  • „měsíční balíček“ – MT včetně relaxačního ošetření chodidel s prvky reflexní masáže 3x během 4 týdnů 2500 Kč
  • „čtvrtletní balíček“ – MT včetně relaxačního ošetření chodidel s prvky reflexní masáže 5x během 12 týdnů 4 000 Kč
  • MT včetně relaxačního ošetření chodidel 1 hod 20 min, cena 700 Kč (relaxační koupel chodidel, metamorfní technika)
  • „měsíční balíček“ – MT včetně relaxačního ošetření chodidel 3x během 4 týdnů 2 000 Kč
  • „čtvrtletní balíček“ – MT včetně relaxačního ošetření chodidel 5x během 12 týdnů 3 000 Kč
  • MT na dálku, bezkontaktně, energetický přenos 1 hod 10 min, cena 600 Kč

Někomu stačí jedno setkání, obvykle je ale přínosnější, když se metamorfní technika opakuje vícekrát, s odstupem nejméně jeden týden, neboť se uvolňují postupně různé vrstvy zážitků.


Při své práci používám harmonizační hudbu a vědomě vyráběné aromaterapeutické produkty od firmy Erboristeria Magentina – „Andělé-Víly-Elfi-Esejci“.

Každá řada je vyvinuta tak, aby harmonizovala konkrétní energetické centrum v těle, a to zejména díky funkčnímu působení esenciálních olejů a díky vědomému způsobu výroby. Produkty ovlivňují nejen tělo fyzické, ale také těla jemnohmotná (energetické pole kolem člověka), podporují tak kompletní harmonii a blahobyt.

Asociace INSPIRALA je výhradním dovozcem italské vědomě vyráběné kosmetiky: www.inspiralashop.cz