REFERENCE

Prožívání a vjemy při aplikaci metamorfní techniky jsou pro každého individuální. Postupně se uvolňují různé a různě silné energetické bloky. Při opakované aplikaci MT se čistí a transformují i hluboce zapsaná přesvědčení, která zásadně ovlivňují naše vnímání.
Kdo je více citlivý, při terapii vnímá pocity svoje i pocity matky z doby prenatálu. Tyto stavy brzy odezní. Může se stát, že se po aplikaci objeví únava, lítost, pláč nebo smutek, často se objeví zvýšení energie, pohody, projasnění mysli, „dojdou“ nám určité spojitosti, co jsme dříve nerozpoznali nebo o nich nevěděli, a po MT si je teprve uvědomíme, pocítíme. Někdy se změny v plné síle projeví později, podle toho, jak rychle nastalé změny dokáže naše bytost zpracovat. Ideální je však nic neočekávat a nechat proces plynout, pouze vnímat.

„Metamorfóza pro mě byla velkým zážitkem. Napřed jsem vnímala pouze to krásné zastavení se uprostřed uspěchaného dne, pak přišla radost z péče a dotyku a překvapení z toho, jaký balzám může být dotyk jemný jako motýlí křídla. V podstatě až po samotné masáži se mi začaly vyplavovat další pocity, emoce a já plakala a zároveň cítila, jak ze mě něco padá. Pro mě to byl velmi léčivý zážitek.“ Eva K.


Evča je pro mě člověk, který dělá věci srdcem, celým srdcem, vědomě, empaticky. Metamorfní masáž je neuvěřitelně zajímavá technika. Člověk může mít pocit, že se při ní nic neděje, ale není to pravda. Je to relax, máte chvíli jen pro sebe, nicméně i pocity, které při ní člověk někdy zažívá, potvrzují, že se věci hýbají. Pamatuji si na přívaly energie „shora“, mravenčení v některých částech těla a záblesky zážitků, možná těch, které se udály na úplném počátku mého života. Pro někoho, kdo je připraven měnit svůj život směrem k větší vnitřní rovnováze, vědomějšímu bytí, je metamorfa to pravé.Katka G.


„Vždy jsem byla hodně racionálně založený člověk. Na základě rozumu jsem stavila své vztahy i všechna svá rozhodnuti. V době, kdy jsem docházela k Evě na metamorfní masáže, jsem procházela velmi těžkým obdobím, kdy jsem se rozhodla ukončit vztah s mým mužem, se kterým máme dvě malé děti. V tu dobu jsem cítila silnou úzkost a obrovské pochybnosti, co tím způsobím svým dětem, že zůstanu sama a lepšího partnera si nikdy nenajdu. Poprvé jsem bojovala se svou hlavou, protože pro rozchod s ním žádný rozumný a obhajitelný důvod nebyl. Bylo to srdce a pocit, že nejsme ani jeden na správném miste. Po metamorfních masážích jsem znovu našla svou intuici, kterou nepochybně mám celý život, jen jsem ji dokázala vždy velmi spolehlivě umlátit racionálními argumenty. Teď jí umím naslouchat. Už se jí nebojím. Nemám strach rozhodovat se na základě svých pocitů, navzdory rozumu, který by leckdy velel úplně jinak. A jsem šťastná, daleko šťastnější než kdy dřív. Cítím obrovskou úlevu, že se na své pocity mohu spolehnout. Jak jednoduché a osvobozující. Díky tomu už netlačím na vyřešení všech překážek hned teď a okamžitě a dokážu daleko víc nechat věci plynout, dát jim prostor, aby se děly tak, jak mají.“ Ivana O.


Další dny po metamorfě jsem zažívala a vlastně zažívám návaly štěstí a harmonie s vlastním životem -> což je obrovský úspěch. Sice jsem měla jedno léčení ještě týden před metamorfou, tam už jistě začaly pozitivní změny, ale po našem setkání jsem se cítila konečně šťastná a v harmonii sama se sebou…. Není to ještě úplně zahojené, ale posun tam vnímám. A je pravda, že když jsem se v myšlenkách vrátila do chvíle po porodu, odloučení od matky a ztráty nejhlavnější jistoty, svírá se mi ještě teď hrdlo pláčem… Ten smutek tam ještě mám… Ale jsem odhodlána to ještě vyčistit, protože posuny v mém životě jsou teď radikální :-).“ Barbora P.


Metamorfní masáž pro mě byla pokaždé energizujícím zážitkem, časem, který jsem věnovala pouze sobě samotné. Příjemné a velice jemné doteky pokaždé aktivovaly silný proud energie mezi mnou a Tebou, který jsem cítila jako intenzivní mrazení. Už po dvou návštěvách jsem začala pozorovat změny ve svém chování i v chování mého okolí. Celkově mi metamorfa vnesla do života klid, větší otevřenost, radost v každém okamžiku. Začínám objevovat sílu správného přání si. Více naslouchám své intuici, snažím se otevřeněji projevovat lásku svým blízkým.
Vedeš sezení naprosto přirozeně, výborně formuluješ podstatu řešeného problému, umíš srozumitelně vysvětlit následné úkoly, na kterých má člověk pracovat.
Jarka Š.


Páni, to byla tedy jízda! Páteční den jsem prožila dost hrozně, prostě probíhal očistný proces. Bylo mi na zvracení, malátná, slabá. Nutnost spánku mě přepadla velice brzy. Je úžasné, jak se od soboty cítím. V sobotu jsem ještě mluvila s mamkou, takže mi ještě některé věci vysvětlila a řekla mi ještě novinky k porodu. Některé věci z Tvé terapie se mi ještě zjasnily. Taky jsme otevřely i další otázky.
Prostě neuvěřitelné! Ještě cítím,  že nejsem úplně ok, ale cítím se výrazně uvolněněji a pomalu pozoruji změny. Uklidnilo mě to, cítím se vážně lépe, změny jsou krásné a citelné a skoro hmatatelné 🙂 Je to skvělé, jsem nadšená, že jsem se odhodlala a svěřila se právě do Tvých rukou. Moc Ti, Evi, děkuji.
Jana Ch.


„Kluci se na masáže vždy těšili a říkali mi: „Mami, to je tak supr, musíš to taky vyzkoušet.“ Masáže u Vás byly moc krásné a klukům pomohly.“ Marcela Š., (maminka dvou chlapců – 12, 14 let)


Při aplikaci metamorfní techniky používám harmonizační hudbu a vědomě vyráběné aromaterapeutické produkty od italského výrobce přírodní kosmetiky Erboristeria Magentina – linii „Andělé – Víly – Elfi – Esejci“, což ještě umocňuje zážitek z procesu.

Každá řada je vyvinuta tak, aby harmonizovala konkrétní energetické centrum v těle, a to zejména díky funkčnímu působení esenciálních olejů a díky vědomému způsobu výroby. Produkty ovlivňují nejen tělo fyzické, ale také těla jemnohmotná (energetické pole kolem člověka), podporují tak kompletní harmonii a blahobyt.

Výhradním dovozcem do ČR je Asociace INSPIRALA: www.inspiralashop.cz