TĚLESNÉ PROCESY

Naše tělo je odrazem našeho života. Uchovává v sobě všechny nahromaděné emoce, traumata i náš celkový přístup k životu. Naše tělo s námi neustále komunikuje, poskytuje nám vědomí toho, co se kolem vás děje i toho, co nám prospívá a co ne. Jsme obvykle zvyklí své tělo moc neposlouchat, mnohdy ho opakovaně umlčíme, a to se může časem projevit i na fyzické úrovni jako nemoc. Tělesné procesy zvyšují naši schopnost vnímat, čeho si je tělo vědomo, co sděluje, co se děje…  

Tělesné procesy Access Consciousness otevírají vědomí k tomu, abychom dovolili odejít všem programům, které jsou pro naše tělo škodlivé a nepřínosné, a přivedli ho zpět do energetické rovnováhy – uzdravili ho. 

Tělesné procesy jsou energie, které spustíme v těle spolu s tím, že se těla lehce dotýkáme na konkrétních místech nebo na místech, kde vnímáme největší stažení. Každá energie je jiná a má jiný efekt na tělo i na jeho regeneraci. Tělesné procesy dávají tělu nové možnosti, které do té doby nebyly v důsledku nahromaděných bloků možné.

Na kurzu tělesných procesů se naučíte energie spouštět. Proces jednou dostanete a jednou dáte druhé osobě. Pro kurzy tělesných procesů obecně nejsou žádné předpoklady, účastnit se může každý i bez znalosti Access Bars. Součástí kurzu je facilitace daného tématu.

Cena za kurz tělesného procesu je 1800 Kč. Cena kurzu MTVSS je 2000 Kč.


 • úterý 14.5. 16:30 -19:30 kurz tělesného procesu TSS FB událost ZDE
 • čtvrtek 16.5. 17-20 kurz tělesného procesu Otevři své kapacity za hranice této reality FB událost ZDE
 • datum na květen ladím – kurz tělesného procesu MTVSS na posílení imunity FB událost ZDEKurzy tělesných procesů nemají žádné předpoklady. Zúčastnit se může každý.


Naše tělo je vnímavý organizmus, náš největší a nejbližší parťák v tomto životě, neustále s námi komunikuje a poskytuje nám informace za hranicí naší mysli a logiky. Pokud se naučíme tuto komunikaci vnímat, můžeme tělo uzdravit anebo skrze něj uvolnit problémy, které v životě máme. Tělesné procesy tomuto spojení velmi přispívají.

Tělesné procesy jsou ideální v případě, že toužíte:

svému tělu více naslouchat, vnímat ho a nejít „přes sebe“, rozumět jeho signálům, umět s tělem komunikovat a vědět, co je pro vaše tělo přínosné a co ne.


MTVSSimunita, hormonální systém, regenerace, vitalita

Proces MTVSS (molecular terminal valence sloughing system) je jedním z nejdynamičtějších tělesných nástrojů v Accessu, který odstraní téměř jakoukoli funkční poruchu těla. Aktivuje žlázy s vnitřní sekrecí (hypotalamus, hypofýza, epifýza, brzlík, štítná žláza, nadledvinky), tím harmonizuje hormonální systém, aby mohl fungovat správně. Proces je účinný na jakoukoli orgánovou disfunkci. Uvolňuje destrukční programy z našich buněk a otevírá možnost uzdravení.

MTVSS 

 • výrazně posiluje imunitní systém organismu
 • reguluje hormonální nerovnováhu
 • upravuje funkce vnitřních orgánů
 • regeneruje svaly
 • odstraňuje funkční poruchy kloubů a kostí v našem těle
 • zvyšuje vitalitu     
 • uvolňuje bolest

Pravidelným spouštěním MTVSS se aktivují samoléčivé schopnosti organismu. Projdete-li více ošetřeními během 10 týdnů, změní se celá struktura vašeho těla a tím se umožní totální restart v těle.


BUNĚČNÁ PAMĚŤ přirozený stav buňky před zraněním/traumatem

Tento proces podporuje hojení a regeneraci na buněčné úrovni. Uvolňuje z těla následky fyzického traumatu. Využijete ho k regeneraci a hojení následků jakéhokoli zranění, úrazu, zlomenin, otřesů, operací, jizev či nehody. A to i v případech, že jste úraz měli již dávno, třeba v dětství. Pomáhá, když máme bolavá místa v těle.

Proces navrací buňky do stavu před traumatickou událostí, odemkne traumata a uvolní je, aby se vrátil přirozený stav těla před zraněním.


BMM – kopírování, napodobování rodinných vzorců chování (nemocí), přizpůsobování se ostatním

Tělesným procesem BMM eliminujeme, rozpustíme a uzdravíme vše, kde nevědomě napodobujeme vzorce chování, přebíráme bolesti, cesty a reality druhých lidí. Zbavíme se „nutnosti“ vypadat, mluvit, chovat se jako někdo jiný (nejčastěji máma, táta).

Existuje nevyhnutelná genetická „jistota“ nebo máme možnost nepokračovat ve stejných kolejích jako naši rodiče? Obzvláště v případech, kdy hrozí třeba nějaká nemoc, kterou naši předkové trpěli? Co pro to můžeme udělat?

Kolikrát jste si říkali, že vy nebudete jako vaše máma nebo táta? A kolikrát jste se přistihli při tom, že se chováte a reagujete stejně jako oni?

Přirozenou součástí vývoje naší bytosti je nápodoba zejména těch nejbližších. Přebíráme, automaticky nasáváme jejich postoje, přesvědčení, způsoby uvažování a chování. Dokud to vědomě nezměníme, kopírujeme. Vy nejste ani vaše máma, ani váš táta. Vy nemusíte být žádná kopie či napodobenina. Vy jste VY.

Pokud byste si rádi vybrali něco jiného než vaši rodiče (třeba v oblasti zdraví, chování, reakcí), BMM je ideální příležitost. Nebudete již podvědomě napodobovat druhé anebo se snažit přizpůsobit svému okolí.

Proces BMM umožňuje:

 • začít tvořit ze své vlastní podstaty
 • mít své vlastní volby
 • zbavit se různých převzatých vzorců chování a mentálních schémat

CIRCUITRYchronická onemocnění, dlouhodobé potíže, záchvatovité stavy, opakující se problémy, chirurgické zákroky, „poruchy

V těle máme spoustu obvodů, mezi nimiž probíhá komunikace. Někdy se stane, že se obvody přeruší, uzavřou, zkratují, stanou se nefunkční, vyřadí se z provozu, potom jejich původní funkci převezme jiná část těla, která se postupně vyčerpá, zase se přetíží a nastoupí chronická nemoc. Circuitry umí obnovit spojení na buněčné úrovni, aby se mohla komunikace znovu navázat. Tímto procesem dáváme zpět do chodu dříve nefunkční obvody.

Tělesný proces CIRCUITRY

 • má vliv na mnoho chronických onemocnění, ze kterých se lidé nemohou dostat
 • pomáhá u nemocí, které mají dlouhodobý charakter
 • je vhodný u potíží, jež se opakují stále dokola a nejde s nimi hnout
 • je účinný u záchvatovitých stavů
 • přináší velké změny lidem, kteří absolvovali jakýkoli chirurgický zákrok, kdy na základě řezu v tkáni došlo k poškození obvodů na těle

Je velkým přínosem pro lidi s epilepsií, autismem, ADD, ADHD a OCD.


DMMD – demolekulární manifestace a molekulární demanifestace

Tento proces využijete tam, kde se v těle objevuje něco, co by tam být nemělo (bradavice, výrůstky, cokoli navíc) a nebo v těle chybí něco, co by v něm být mělo (chrupavka, kolagen, hormony, slzy…). Co tato energie ve vašem těle může proměnit?


KOREKCE ZRAKU

Zrak – oči – vidění – vědění…

Proces vhodný pro všechny záležitosti týkající se zraku, je účinný i při problémech s nosními dutinami. Kolik jasnosti může tento proces přinést do toho, co ne/vidíme? Co jsme a co nejsme ochotni vidět? Co nám naše tělo říká, když se nám horší zrak? Jaké úhly pohledu na zrak a věk jsme převzali a z nich tvoříme realitu se svým tělem? Co můžeme/nemůžeme/musíme/nesmíme vidět? Jaké vhledy můžeme nechat přijít a co nechat odejít? Co třeba si dopřát jasnější vizi pro sebe a své tělo?

Na jaké další téma se společně podíváme :-)?


LYMFATICKÉ NESHODY A NEKONZISTENCE ŽLÁZ

Lymfa (míza) je nažloutlá tekutina, která koluje v lymfatickém systému. Jejím prostřednictvím jsou z tkání odstraňovány mrtvé buňky, bílkoviny, tuky, konečné produkty metabolismu, ale i cizí tělesa a bakterie. Je součástí imunitního systému, má významnou úlohu v obraně těla před infekčními a nádorovými onemocněními, slouží také pro transport živin a při vstřebávání tuků z potravin ve střevním traktu. Když stagnuje, škodliviny se hromadí v těle.

Je nějaká oblast, ve které stagnujete? Kde všude se cítíte zaseknutí? Potřebovali byste nějakou životní oblast rozproudit? Přešlapujete na místě a už chcete změnu? Byli byste ochotni pozvat pohyb tam, kde už to dlouho stálo a stagnovalo? Kde všude něco zadržujete místo toho, abyste to nechali volně proudit?
Proces na rozproudění lymfy je na to výborný.


TSS – TROJNÁSOBNÉ SEKVENČNÍ SYSTÉMY


Tento proces je ideální pro opakující se potíže, problémy, situace, nepříjemnosti.

Trojnásobné sekvenční systémy vznikají při šoku, traumatu, nenadálé zprávě, události, situaci – zapíší se do těla jako smyčka, která se přehrává dokola a drží vás v zajetí stejné reakce nebo emočního napětí. Je to jakoby se v danou chvíli zastavil čas, zamrznete a zakódujete určitý typ reakce. Navíc se vzpomínka může vracet stále dokola, i když se ta záležitost stala již dávno. A nebo si ji už ani nepamatujete a přesto vás ovlivňuje, řídí vaše reakce a vy s tím nedokážete nic dělat.

Např. si nemůžete najít žádného partnera, protože rozchod s tím předchozím byl náhlý, nečekaný, bolestný. Nebo si nacházíte stále stejně nevhodného partnera, cyklíte se ve stejném nebo podobném schématu. Nebo po ztrátě někoho blízkého nemůžete nalézt radost ve vlastním životě. Nebo se vám opakuje v těle nějaký stejný projev, nemoc, často bývá postiženo jedno konkrétní místo – opakované záležitosti. Nebo jste měli kdysi nějaký nepříjemný zážitek v autě, na kole, na lyžích a při jízdě vás stejně sem tam (nebo často) přepadá strach, obava, které byste se chtěli zbavit…. a spoustu dalších situací, založených na zážitku v minulosti, který byste rádi uvolnili, rozpustili, aby vás dál už neovlivňoval.


A mnoho dalších..

Vyzkoušejte některý ACCESS tělesný proces osobně. Těším se na setkání s Vámi.