TĚLESNÉ PROCESY

Naše tělo je odrazem našeho života. Uchovává v sobě všechny nahromaděné emoce, traumata i náš celkový přístup k životu. Naše tělo s námi neustále komunikuje, poskytuje nám vědomí toho, co se kolem vás děje i toho, co nám prospívá a co ne. Jsme obvykle zvyklí své tělo moc neposlouchat, mnohdy ho opakovaně umlčíme, a to se může časem projevit i na fyzické úrovni jako nemoc. Tělesné procesy zvyšují naši schopnost vnímat, čeho si je tělo vědomo, co sděluje, co se děje…  

Tělesné procesy Access Consciousness otevírají vědomí k tomu, abychom dovolili odejít všem programům, které jsou pro naše tělo škodlivé a nepřínosné, a přivedli ho zpět do energetické rovnováhy – uzdravili ho. 

Tělesné procesy jsou energie, které spustíme v těle spolu s tím, že se těla lehce dotýkáme na konkrétních místech nebo na místech, kde vnímáme největší stažení. Každá energie je jiná a má jiný efekt na tělo i na jeho regeneraci. Tělesné procesy dávají tělu nové možnosti, které do té doby nebyly v důsledku nahromaděných bloků možné.


Naše tělo je vnímavý, senzorický organizmus, neustále s námi komunikuje a poskytuje nám informace za hranicí naší mysli a logiky. Pokud se naučíme tuto komunikaci vnímat, můžeme tělo uzdravit anebo skrze něj uvolnit problémy, které v životě máme. Tělesné procesy tomuto spojení velmi přispívají.

Tělesné procesy jsou ideální v případě, že toužíte:

svému tělu více naslouchat, vnímat ho a nejít „přes sebe“, rozumět jeho signálům, umět s tělem komunikovat a vědět, co je pro vaše tělo přínosné a co ne.


MTVSS – imunita, hormonální systém, regenerace, vitalita

Proces MTVSS je jedním z nejdynamičtějších tělesných nástrojů v Accessu, který odstraní téměř jakoukoli funkční poruchu těla. Aktivuje žlázy s vnitřní sekrecí (hypotalamus, hypofýza, epifýza, brzlík, štítná žláza, nadledvinky), tím harmonizuje hormonální systém, aby mohl fungovat správně. Proces je účinný na jakoukoli orgánovou disfunkci. Uvolňuje destrukční programy z našich buněk a otevírá možnost uzdravení.

MTVSS 

 • výrazně posiluje imunitní systém organismu
 • reguluje hormonální nerovnováhu
 • upravuje funkce vnitřních orgánů
 • regeneruje svaly
 • odstraňuje funkční poruchy kloubů a kostí v našem těle
 • zvyšuje vitalitu     
 • uvolňuje bolest

Pravidelným spouštěním MTVSS se aktivují samoléčivé schopnosti organismu. Projdete-li více ošetřeními během 10 týdnů, změní se celá struktura vašeho těla a tím se umožní totální restart v těle.


BUNĚČNÁ PAMĚŤ – přirozený stav těla před zraněním

Proces Buněčná paměť je vysoce účinný k regeneraci a eliminaci následků jakéhokoli zranění, úrazu, zlomenin, otřesů, operací či nehody. A to i v případech, že jsme úraz měli již dávno, třeba v dětství. Pomáhá, když máme bolavá místa v těle.

Proces navrací buňky do stavu před traumatickou událostí, odemkne traumata a uvolní je, aby se vrátil přirozený stav těla před zraněním. Jedná se o dynamický proces, který vytváří zdánlivé zázraky tím, že dovolí tělu, aby se rozhodlo se uzdravit


CIRCUITRY – chronická onemocnění, dlouhodobé potíže, záchvatovité stavy, opakující se problémy, chirurgické zákroky

V těle máme spoustu obvodů, mezi nimiž probíhá komunikace. Někdy se stane, že se obvody přeruší, uzavřou se, naruší se, zkratují, stanou se nefunkční, vyřadí se z provozu, potom jejich původní funkci převezme jiná část těla, která se postupně vyčerpá, zase se přetíží a nastoupí chronická nemoc. Circuitry umí obnovit spojení na buněčné úrovni, aby se mohla komunikace znovu navázat. Tímto procesem dáváme zpět do chodu dříve nefunkční obvody.

Tělesný proces CIRCUITRY

 • má vliv na mnoho chronických onemocnění, ze kterých se lidé nemohou dostat
 • pomáhá u nemocí, které mají dlouhodobý charakter
 • je vhodný u potíží, jež se opakují stále dokola a nejde s nimi hnout
 • je účinný u záchvatovitých stavů
 • přináší velké změny lidem, kteří absolvovali jakýkoli chirurgický zákrok, kdy na základě řezu v tkáni došlo k poškození obvodů na těle

Je velkým přínosem pro lidi s epilepsií, autismem, ADD, ADHD a OCD.


BMM – kopírování, napodobování rodinných vzorců chování (nemocí), přizpůsobování se ostatním

Tělesným procesem BMM eliminujeme, rozpustíme a uzdravíme vše, kde nevědomě napodobujeme vzorce chování, přebíráme bolesti, cesty a reality druhých lidí. Zbavíme se „nutnosti“ vypadat, mluvit, chovat se jako někdo jiný (nejčastěji máma, táta).

Existuje nevyhnutelná genetická „jistota“ nebo máme možnost nepokračovat ve stejných kolejích jako naši rodiče? Obzvláště v případech, kdy hrozí třeba nějaká nemoc, kterou naši předkové trpěli? Co pro to můžeme udělat?

Kolikrát jste si říkali, že vy nebudete jako vaše máma nebo táta? A kolikrát jste se přistihli při tom, že se chováte a reagujete stejně jako oni?

Přirozenou součástí vývoje naší bytosti je nápodoba zejména těch nejbližších. Přebíráme, automaticky nasáváme jejich postoje, přesvědčení, způsoby uvažování a chování. Dokud to vědomě nezměníme, kopírujeme. Vy nejste ani vaše máma, ani váš táta. Vy nemusíte být žádná kopie či napodobenina. Vy jste VY.

Pokud byste si rádi vybrali něco jiného než vaši rodiče (třeba v oblasti zdraví, chování, reakcí), BMM je ideální příležitost. Nebudete již podvědomě napodobovat druhé anebo se snažit přizpůsobit svému okolí.

Proces BMM umožňuje:

 • začít tvořit ze své vlastní podstaty
 • mít své vlastní volby
 • zbavit se různých převzatých vzorců chování a mentálních schémat

RNA změny – potíže s očkováním

Proces „Zničení a eliminace všech obměn RNA vytvořených k tomu vás kontrolovat, ovlivnit vás umělou inteligencí…“ poskytuje úlevu lidem, kteří cítí nepříjemnosti jakéhokoli charakteru v těle v souvislosti s očkováním.


Vyzkoušejte některý ACCESS tělesný proces osobně. Těším se na setkání s Vámi.